menu zavřít

pit Software

prezentační web IT firmy

Společnost pit Software s.r.o. působící na českém trhu od roku 2003, je firma zabývající se implementací softwarového řešení pro oblast facility managementu a dodávkou projekčního CAD softwaru pro technické zabezpečení budov.

Případová studie

Mezi hlavní požadavky zadavatele můžeme uvést modernizaci původních webových stránek, podrobnější představení nabízených produktů a zjednodušení vizuální prezentace s ohledem na zaměření cílové skupiny zákazníků. Nemůžeme opomenout další požadavky v podobě zajištění zobrazení na všech zařízeních a možnosti zobrazení produktů ve více úrovních prolínající grafickou a popisnou část.

Finální produkt

Výsledkem jsou moderní stránky, které splnily veškeré požadavky klienta na míru. Produkty jsou podrobně popsány za použití grafických doplňku v podobě náhledů, obrázků vyjádřující systémové vlastnosti a zpracování krátkých videosekvencí prezentace práce se softwarem. Nedílnou součástí je kontaktní formulář s veškerými obchodními údaji o firmě a stránka s referencemi, kde si uživatel najít informace o jednotlivých realizovaných projektech. Své klienty a potencionální zákazníky mohou informovat prostřednictvím novinek a samostatné rubriky určené pro registrované uživatele, kde je možno získat demoverze produktů, manuály k ovládání a technický blog. Samotné stránky jsou graficky a funkčně přizpůsobeny pro všechna zařízení.

Naše služby

  • analýza
  • návrh řešení
  • grafika
  • realizace

Klient

  • pit Software s.r.o.