menu zavřít

JMR

prezentační web spediční firmy kamionové dopravy

Společnost JMR s.r.o. je spediční firma zabývající se dopravou především volně loženého zboží v rámci ČR a EU. Založení firmy se datuje do roku 2007, kdy vznikla jako dceřiná společnost firmy Julius Mikula autodoprava a od roku 2010 už na trhu vystupuje samostatně pod názvem JMR, spol. s.r.o. Disponuje sedmdesáti vozovými jednotkami, mezi nimiž jsou například sklopné návěsy, třístranné sklápěče, posuvné podlahy a další.

Případová studie

Zcela zásadním bodem při vývoji těchto stránek byl renovovaný a svěží vzhled, který samozřejmě zahrnuje všechny potřebné funkce, dokumenty a především zajišťuje plynulou funkčnost webu nejen samotným uživatelům, ale i potenciálním klientům, kteří zde bez problémů a v přehledné formě najdou hledané informace.

Finální produkt

Na základě požadavků klienta a perfektní práci naších grafiků i celého IT jsme firmě JMR, spol. s.r.o. předali spolehlivě fungující web, který plnohodnotně prezentuje spediční gigant na českém trhu a potenciální zákazník má dokonce i možnost podívat se na fotografie klíčových zaměstnanců, kteří s ním budou v případě spolupráce v kontaktu, využít e-shop a především se nemusí jednat jen o našince, protože stránky jsou rovnou ve třech jazycích. Všechny případné dotazy může zákazník zaslat skrze poptávkový formulář, který je nedílnou součástí naší práce při tvorbě webových stránek.

Naše služby

  • analýza
  • návrh řešení
  • grafika
  • realizace
  • správa a údržba

Klient

  • JMR s.r.o.