menu zavřít

Webové stránky

Od firemních identit, informačních a vzdělávacích stránek až po uvedení produktů, marketingových a sociálních kampaní, naše responzivní webové stránky jsou navrženy tak, aby zlepšovaly jejich dosah, získávaly kontakty na potencionální klienty a vytvářely impozantní přítomnost vaši identity.

Strategie

Analýzou potřeb doporučíme technické i designové možnosti, které pro klienta zajistíme tak, aby došlo ke splnění všech cílů, které si stanovíte.

Jakékoliv zařízení

Flexibilním aplikačním rámcem zajistíme optimální zobrazení napříč všemi zařízeními, od chytrých telefonů po stolní počítače.

Návrh designu

Zaměřením na klíčové cílové skupiny dodáváme smysluplné uživatelské strategie, podporující snadné zapojení a použití.

Správa obsahu

Přehledný a snadno použitelný systém pro správu obsahu a jeho struktur. Přinášíme webové stránky konfigurovatelné dle potřeb projektu.

Otevřený software (open source) pro správu obsahu

Používáme zavedené redakční systémy pro správu obsahu, které umožňují kompletní kontrolu nad jakoukoliv webovou stránkou, což zajišťuje účinnost, flexibilitu a snadné použití. Mezi naše oblíbené patří Joomla. Ta přináší komplexní funkčnost splňující i ty nejnáročnější požadavky. Dále využíváme system WordPress pro jeho snadné použití a flexibilitu, který se hodí především pro méně náročné webové aplikace.

Joomla
Wordpress

Kvalita, spolehlivost, důvěra a společný cíl jsou našimi klíčovými vlastnostmi, kterých se držíme při budování úspěšných projektů, a tím může být i ten Váš.