menu zavřít

Marketing & Reklama

Co vlastně znamená marketing? Definice praví, že jde o organizační schopnosti a skupinu procesů pro vytváření, komunikace a dodání hodnoty zákazníkům. Jde v podstatě o účinné řízení vztahu se zákazníkem za účelem z něj profitovat ve Váš prospěch. Díky nám se ke koncovým zákazníkům dostanete přátelskou formou a s jasnou vizí toho, co potřebují.

Propagační materiály

Vytvoříme pro Vás originální materiály pro Vaše zákazníky, které Vám pomohou vybudovat si prestiž vlastní značky a zviditelnit se. Od vizitek, letáky a katalogy až po velkoplošné reklamy, jsme připraveni udělat maximum pro Vaši spokojenost.

PPC reklama

Jde o rozsáhlý marketingový nástroj, který Vám dopomůže k efektivnímu získávání zákazníků prostřednictvím různých systémů (Google AdWords, Sklik, Facebook, …). Pokud se chcete zviditelnit ve vyhledávání, na Facebooku nebo propagovat své podnikání pomocí bannerových reklam, připravíme pro Vás to správné zázemí. Tento způsob Vám umožňuje oslovit zákazníka v rozhodující fázi nákupního procesu. Díky PPC reklamě se dostanete na první pozice ve vyhledávačích a tím ihned navýšíte své prodeje.

Bannerová reklama

Ať už za pomoci grafických bannerů či textových inzerátů máte možnost efektivně oslovit tu správnou skupinu zákazníků. Vždy společně najdeme to nejúčinnější řešení. Nemusíte investovat několika tisícové částky za pronájem bannerové plochy, když ani netušíte, zda právě Vám přinese dostatek pozornosti, návštěv nebo prodejů.

Facebook reklama

Víte, kde lidé na internet tráví nejvíce času? Tušíte správně, jde o nejznámější sociální síť, na které máte nejspíše účet i Vy sami. I z jednoduché reklamy na Facebooku můžete profitovat, jestliže je udělána správně a zábavnou formou. Jde o velmi oblíbený tah na branku nejen v oblasti propagace různorodých projektů.

Reklamní systémy, které nám pomohou k dosažení společného cíle

Facebook
Instagram
Google adwords
Youtube
Sklik