menu zavřít

Marketing & Reklama

Co vlastně znamená marketing? Definice praví, že jde o organizační schopnosti a skupinu procesů pro vytváření, komunikace a dodání hodnoty zákazníkům. Jde v podstatě o účinné řízení vztahu se zákazníkem za účelem z něj profitovat ve Váš prospěch. Díky nám se ke koncovým zákazníkům dostanete přátelskou formou a s jasnou vizí toho, co potřebují.

Proč se věnovat online marketingu a reklamě s námi?

Zajistíme vám kompletní analýzu výchozího stavu

Navrhneme strategii, která zajistí zvýšení prodeje a větší dosah

Zajistíme pro vás všechny online marketingové aktivity

Budete mít vždy přehled díky pravidelnému reportingu

Direct mailing

PR články

Vytvoříme vám přehledný byznys plán

Proklepneme vaši konkurenci a výsledky zapracujeme do celkové analýzy

Internet se stal dnes již nedílnou součástí každodenního života téměř všech lidí všech věkových kategorií. Lidé zde hledají nejen zábavu, ale i informace a nákupní možnosti. S mobilním připojením jsou lidé na internetu aktivní po celý den a naprosto všude. Proto se rozvinula tato online sekce marketingu, která vám pomůže dosáhnout rychleji a efektivněji svých obchodních cílů.

Propagační materiály

Vytvoříme pro Vás originální materiály pro Vaše zákazníky, které Vám pomohou vybudovat si prestiž vlastní značky a zviditelnit se. Od vizitek, letáky a katalogy až po velkoplošné reklamy, jsme připraveni udělat maximum pro Vaši spokojenost.

PPC reklama

Jde o rozsáhlý marketingový nástroj, který Vám dopomůže k efektivnímu získávání zákazníků prostřednictvím různých systémů (Google AdWords, Sklik, Facebook, …). Pokud se chcete zviditelnit ve vyhledávání, na Facebooku nebo propagovat své podnikání pomocí bannerových reklam, připravíme pro Vás to správné zázemí. Tento způsob Vám umožňuje oslovit zákazníka v rozhodující fázi nákupního procesu. Díky PPC reklamě se dostanete na první pozice ve vyhledávačích a tím ihned navýšíte své prodeje.

Bannerová reklama

Ať už za pomoci grafických bannerů či textových inzerátů máte možnost efektivně oslovit tu správnou skupinu zákazníků. Vždy společně najdeme to nejúčinnější řešení. Nemusíte investovat několika tisícové částky za pronájem bannerové plochy, když ani netušíte, zda právě Vám přinese dostatek pozornosti, návštěv nebo prodejů.

Facebook reklama

Víte, kde lidé na internet tráví nejvíce času? Tušíte správně, jde o nejznámější sociální síť, na které máte nejspíše účet i Vy sami. I z jednoduché reklamy na Facebooku můžete profitovat, jestliže je udělána správně a zábavnou formou. Jde o velmi oblíbený tah na branku nejen v oblasti propagace různorodých projektů.

Jak pracujeme.

1.

Konzultace zadání

Na první schůzce se zaměříme na potřeby klienta a společně zjistíme, kterým směrem se vydáme.
2.

Vytvoření nabídky a cenové kalkulace

Každý projekt je jiný a specifický.
3.

Analýza

Prozkoumáme vaše stávající postavení na trhu a proklepneme konkurenci.
4.

Strategie

Společně zvolíme cestu, kterou se vydáme za lepšími výsledky, a to pomocí jasně daného byznys plánu.
5.

Reporting

Pravidelně vás budeme informovat o průběhu a vývoji situace.

Reklamní systémy, které nám pomohou k dosažení společného cíle

Facebook
Instagram
Google adwords
Youtube
Sklik