menu zavřít

Eshopy

Naše know-how zahrnuje všechny aspekty funkčního eshopu, dodávame kompletní řešení nejen pro malobchodníky se zaměřením na konkrétní produkty nebo aktivity, tak i tzv. multikanálový marketing. Jsme digitální agentura, která se specializuje na posilování vztahů zákazníka s maloobchodními značkami. Víme, že každý klient má své specifické potřeby a požadavky, a že tzv. krabicové řešení není užitečné při získáni maximální návratnosti investic. Na zakázku pro Vás vybudujeme eshop cílený na klíčový trh a Vy můžete získat nové portfolio spokojených zákazníků, kteří se k Vám budou rádi vracet.

Online obchod

Hostované a kompletní řešení na zakázku postavené na předních platformách pro uspokojení všech požadavků online obchodu.

Plně vybavený

Systémová integrace, kampaně, platby a další. Zajistíme Vám vše potřebné a Vy se tak můžete naplno věnovat svému podnikání.

Strategie

Naší prioritou je porozumět všem specifickým požadavkům a vybudovat plně funkční zázemí na míru Vašim potřebám.

Design pro lidi

Neocenitelný design a uživatelsky přátelské prostředí zajišťuje bezproblémové propojení se zákazníky.

Přední platformy

Ať už máte 100.000 položek nebo jen hrstku, zda jste zavedený nebo nový online prodejce, pracujeme s nejúčinnějšími platformami, které přinesou výsledky šité na míru Vašim potřebám a požadavkům.

Woocommerce
Opencart
Prestashop
Magento
 Digitální svět představuje nekonečné možnosti nejen pro maloobchodníky a my jsme nadšenci do vytváření úžasných projektů, kterým může být i ten Váš.